بیانیه تکریم و معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی استان

ساخت وبلاگ
چکیده : نروی ز دل که مشکل برود ز خاطراتم که ز مکتب تو دارم به خدا قسم صفا راجناب آقای عبدالله امینیازاینکه د... با عنوان : بیانیه تکریم و معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی استان بخوانید :
نروی ز دل که مشکل برود ز خاطراتم که ز مکتب تو دارم به خدا قسم صفا را
جناب آقای عبدالله امینی
ازاینکه در کنف الطاف خاصه ی الهی چند سال متوالی را درکسوت خدمت به جامعه ی اسلامی و انقلاب به انجام وظیفه ی ثمربخش و موثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی توفیق خدمت گزاری در مسندی دیگر را به آن جناب ارزانی داشته ، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه ی بسیج ، نهایت سپاس و قدر دانی دانشجویان انقلابی دانشگاه فرهنگیان را خدمت حضرت عالی ابراز داریم.
هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف این تشکل از یاد نمی رود و امیدواریم که در آینده نیز از حضور پر شور و استمرار همکاری شما در این تشکل فرهنگی بهره مند و برخوردار باشیم و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به نطاق فراق می کشد ، رسن تسلی بخش خاطر ما مسرور خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همگام بوده ایم.
شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در این تشکل بسیجی که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بودکه
"بقیةالله خیرٌلکم"

لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

********************************************************

جناب آقای محمود رضایزدانی
احتراما 
بر خویش فرض می دانیم از سوی خود و همه استادان و دانشجومعلمان انقلابی و ولایتمدار پردیس امام محمد باقر(ع) انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را به فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی بجنورد صمیمانه تبریک عرض نماییم.
انتصاب مسرت بخش شما برادر ارزشی ، مؤمن و متعهد در این منصب بشارت دهنده محیطی پویا انقلابی و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای دانش و بینش و اعتقاد در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه انقلابی گردیده است.
ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمت گزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این مجموعه را تمنا دارد.

برچسب‌ها: ">بیانیه, دانشگاه فرهنگیان, بسیج دانشجویی

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 19:38